Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

02.11.17 | 09:18

Виїзний прийом громадян у с. Лавки провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

Черговий виїзний прийом громадян очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів у селі Лавки. Розташоване неподалік м. Мукачева, міжнародної траси Київ-Чоп, село має і ландшафтну особливість, яка ідеально підходить до виноградарства. В цілому – це становить неабиякий потенціал для розвитку населеного пункту. Проте основна частина земельного фонду села відноситься до колишнього винрадгоспу і проблема полягає в тому, що об’єкт вважався стратегічним, то ж земля роздержавленню не підлягає.

Саме тема майбутнього села, перспектив розвитку стала основним питанням, яке піднімали сільські депутати, члени виконкому разом з сільським головою.

Ще одне питання, позитивне вирішення якого є першочерговою передумовою сталого розвитку села – це ремонт дороги Мукачево-Лавки-Лохово. Як зазначив сільський голова Іван Хайнас, за кошти місцевого бюджету в наступному році зможуть відремонтувати лише частину всього автошляху. До слова проектно-кошторисна документація вже виготовлена сільрадою.

«Найголовніше, що виготовлена проектно-кошторисна документація, - зазначає очільник району Сергій Гайдай, - це дозволить зекономити час та приступити до виконання робіт одразу після того, як буде знайдено кошти для ремонту дороги».

Відтак, під час прийому було обговорено ще ряд важливих для громади питань, а Сергій Володимирович надав ґрунтовні роз’яснення з питань, які озвучили мешканці села.

Новини

Всі новини >>