Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

08.11.17 | 14:51

У Мукачівському районі продовжується робота з сільрадами щодо покращення показників призову на строкову службу

Чергова нарад щодо покращення співпраці органів місцевого самоврядування та Мукачівського об’єднаного військового комісаріату відбулася у Мукачівській РДА. Нараду провів в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич за участю представника Мукачівського ОМВК – заступника військового комісара Миколи Красівова та голів сільрад. Цього разу були запрошені: Василь Коштура – голова Ракошинської  сільради, Михайло Русин – голова Обавської сільради, Іван Бисага – голова Пістрялівської сільради.

Микола Красівов зупинився на законах України та підзаконних актах, які регламентують порядок взаємодії органів місцевого самоврядування та ОМВК у частині проведення роботи по призову на строкову службу.

Відтак,  чинним законодавством України передбачено покласти на органи місцевого самоврядування обов'язок на вимогу комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов'язаних про їх виклик у військкомати.

Мова йде про забезпечення своєчасного прибуття за цим викликом і необхідності в 7-денний строк повідомляти  комісаріат про прийняття на роботу (навчання) та звільнення від роботи (навчання) призовників і військовозобов'язаних.

Про важливість проведення роз’яснювальної роботи серед молоді призовного віку наголосив Андрій Андрійович. Як зазначив перший заступник, призов тягне за собою багато пріоритетів для молодої людини, в тому числі й матеріальних, адже у випадку, якщо призовник працевлаштований, за ним зберігається як страховий стаж, так і заробітна плата. Тобто юнак, перебуваючи на строковій службі отримує заробітну плату з основного місця роботи та військові нарахування водночас.  У окремих випадках, таке матеріальне забезпечення суттєво допомагає родині військовозобов’язаного.

Також Микола Красівов наголосив, що часто непоінформованість молодих хлопців і відлякує їх від проходження строковї служби та підкреслив, що солдати несуть службу виключно у військових частинах

«Строкова служба не передбачає направлення солдат до зони АТО, - зазначив він».

Новини

Всі новини >>