Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

08.11.17 | 14:55

Нарада з питань підготовки доріг місцевого значення до зимового періоду відбулася в Мукачівській РДА

Сьогодні, 07 листопада, в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з головами селищних та сільських рад, до складу яких входять населені пункти, що мають статус гірських. Темою наради була підготовка доріг місцевого значення до зимового періоду. У нараді також взяла участь в.о. начальника філії «Мукачівський райавтодор» Галина Микита.

З пониженням температури, ожеледі ті снігу саме гірські населені пункти першими потрапляють у зону ризику щодо аварійності та безпечного руху транспорту й пішоходів.

Під час наради обговорили питання забезпечення  складних ділянок підсипочним матеріалом, який розвозиться заздалегідь та розподіляється на поверхні дорожнього полотна по мірі необхідності.

Галина Володимирівна наголосила на вкрай незадовільному фінансуванні філії «Мукачівський райавтодор», з чого виникають труднощі в ремонті техніки та закупівлі відсіву. Відтак, з керівниками органів місцевого самоврядування було обговорено питання заключення договорів про надання послуг з обслуговування доріг, що дасть змогу  дорожньому підприємству акумулювати кошти та забезпечити своєчасний підвіз підсипочного матеріалу.

Також ще однією проблемою є дефіцит відсіву, пов'язаний з тим, що він використовується як компонент до асфальтних сумішей. Оскільки на Закарпатті тривають ремонти автодоріг, асфальтні заводи заздалегідь закуповують відсів у великих кількостях.

Підсумовуючи питання підготовки доріг місцевого значення до зимового періоду, в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич зазначив:

«Тільки у форматі компромісних спільних рішень вдається знайти вихід з нелегкої ситуації, у якій працює філія «Мукачівський райавтодор». Разом  з тим, мешканці району не повинні  відчувати на собі проблеми підприємства у вигляді непідготовлених до зими доріг. Відтак, разом з керівниками органів місцевого самоврядування працюємо над тим, щоб вирішити всі проблемні питання щодо підготовки місцевих автодоріг до зимового періоду».

Новини

Всі новини >>