Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

09.11.17 | 10:53

Районна комісія з ТЕБ та НС зібралася позапланово

У Мукачівській РДА відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів засідання комісії в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Члени комісії розглянули кілька важливих питань. Зокрема, йшлося про допомогу родині з с. Станова, яка втратила будинок внаслідок пожежі. На комісії були присутні голова села Станова Іван Йовбак та директор школи й депутат районної ради Юрій Пайда, які повідомили, що родина перебуває у дійсно важких обставинах, адже вогонь знищив і матеріальні цінності, і документи, пошкоджена будівля. Комісія прийняла рішення виділити будівельні матеріали з районного резервного фонду та клопотати перед  Мукачівської районною радою про виділення матеріальної допомоги, відповідно до програми «Турбота».

Також комісія з ТЕБ та НС заслухала інформацію представника Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС про  затвердження резервного місця знищення вибухонебезпечних предметів. Як зазначалося, вибухонебезпечні предмети, як правило, знищуються на спеціальному полігоні в Ужгородському районі, але можуть бути випадки, коли небезпечну знахідну не можна транспортувати на велику відстань. Саме для таких випадків й обирається відповідне резервне місце знищення.

Комісія погодила  резервне місце знищення ВНП на 2018 рік.

В.о. директора Мукачівської міськрайонної філії ДУ «ЗОЛЦМОЗ України» Павло Раковці проінформував присутніх про епідемічну ситуацію по захворюваності на лептоспіроз у районі та проведення профілактичних заходів.

Як зазначив Павло Павлович, на протязі поточного року у Мукачівському районі підтверджено 13 випадків зараження небезпечною хворобою, носіями якої, в основному, є гризуни.

Три випадки мали летальний наслідок.

Відтак, на лептоспіроз захворіли мешканці сіл:

Ракошино – 3 осіб

Червеньово – 2 осіб, з яких 1 випадок – летальний

В. Лучки – 2 осіб, 1 випадок летальний

Вільховиця – 1

Дубино – 1

Страбичево - 1

Лалово – 1

Іванівці – 1

Н.Коропець – 1 летальний випадок

Комісія затвердила комплексний план щодо профілактики лептоспірозу на 2018-2020рр. та зобов’язала сільради, на території яких виявлено 2 і більше випадків захворювання, провести суцільну дератизацію, як один з головних профілактичних заходів.

Головний лікар ЦПМСД району Вікторія Лані зазначила, що лікування одного хворого на лептоспіроз обходиться в понад 100 тисяч гривень. Тому заходи з дератизації – як профілактика – є обов’язковими та виправдовують себе.

У питанні різному також інформував Павло Раковці, який наголосив на посиленні профілактики ще одної небезпечної хвороби – гепатиту А. Це кишкова група інфекцій, що передаються контактно-побутовим шляхом і в зоні ризику завжди є діти, які відвідують навчальні заклади. Кілька випадків хвороби було нещодавно зафіксовано на території смт. Чинадієва. Як інформував Павло Ракоці, першочергові заходи здійснено, проте фахівці відомства продовжують відслідковувати ситуацію.

З даного питання комісія прийняла інформацію до відома, а в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич дав відповідне доручення про проведення наради кількох служб та  управління освіти, молоді й спорту щодо посилення профілактики гепатиту А у навчальних закладах.

Новини

Всі новини >>