Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

20.11.17 | 15:28

Оновлену адмінбудівлю Майданського лісництва відкрили на Мукачівщині

Адмінбудівлю Майданського лісництва ДП «Мукачівського ЛГ» урочисто відкрили 17 листопада під час виїзної колегії Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства (ЗОУЛМГ). Символічну червону стрічку перерізали: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, керівник ЗОУЛМГ Валерій Мурга, директор ДП «Мукачівське ЛГ» Василь Анталовський.

Як зазначив керівник Майданського лісництва Василь Граб, будівлю оновлено повністю, відтак, створено комфортні умови праці для колективу з 23 лісівників та працівників установи. На території лісництва загальною площею 4517 ГА знаходиться природно-заповідний фонд місцевого значення – урочище «Солені млаки» з джерелами мінеральної води, що займає 8 ГА.

Капітально відремонтовану будівлю оглянули запрошені на колегію – директори лісгоспів з всєї області, спеціалісти лісової галузі, представники ЗМІ: зручні, затишні кабінети, стенди наочної презентації, приміщення з охорони праці та техніки безпеки, враховано протипожежні критерії.

Метою колегії лісівників було підведення підсумків роботи за 9 місяців, а відновлення та ремонти лісництв та лісгоспів – це один з важливих параметрів роботи відомства, адже мова йде про комфортні умови праці для людей.

«Ліс – це природнє багатство. Яке потребує постійного відновлення з боку людини, - зазначає керівник району Сергій Гайдай, - а лісівники сьогодні – не тільки охоронці лісу, а й фахівці, що реалізовують державну політику раціонального використання деревини та збереження лісу. Галузь розвивається та осучаснює свою роботу, це ми спостерігаємо на прикладі діяльності лісництва Мукачівщини».