Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

29.11.17 | 16:39

Планове завдання щодо призову по Мукачівському району виконано,- Ігор Гусєв

Про це повідомив військовий комісар Мукачівського ОМВК полковник Ігор Гусєв, доповідаючи на Колегії при Мукачівській РДА, яка відбулася сьогодні, 29 листопада.

Засідання Колегії провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участю: голови Мукачівської райради Івана Михайла, заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, голова Асоціації селищних та сільських голів району Іван Мошак, селищні та сільські голови, керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

У своїй доповіді військовий комісар торкнувся питання роботи відповідальних працівників органів місцевого самоврядування, відзначив ті селищні та сільські ради, де ця робота покращилася, щиро подякувавши їм.

Ігор Костянтинович зазначив, що під час осіннього призову  з району було призвано 20 призовників з 15 сільських та 1 селищної ради.

Плановою роботою Мукачівського ОМВК є здійснення приписки юнаків. Ігор Гусєв акцентував, що наявність приписного свідоцтва є обов’язковою умовою для вступу у вищі, причому комісія, яку проходять юнаки, працює визначений термін.

Також йшлося про посилення співпраці Мукачівського ОМВК з органами місцевого самоврядування в частині інформування населення щодо умов проходження служби на контрактній основі та підготовку й службу в резерві територіальної оборони.

До присутніх у залі звернувся очільник району Сергій Гайдай:

«Хочу зазначити, що ми спокійно працюємо, плануємо наше майбутнє, говоримо про розвиток району завдяки тим військовим, які оберігають мир на східних рубежах України. Тому питання підготовки кваліфікованих військових, роз’яснення умов проходження як строкової, так і служби на контрактній основі, - є дуже важливими».

Військовий комісар вкотре підкреслив, що солдати строкової служби не направляють в зону АТО,  а несуть службу при військових частинах.