Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

30.11.17 | 13:34

Питання соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб підняли в Мукачівській РДА

 

З метою здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам вчора, 29 листопада, в приміщенні Мукачівської районної державної адміністрації, під керівництвом першого заступника голови РДА Андрія Данканича відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На даному засіданні розглянули питання перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеними особами, щодо фактичного проживання, про призначення (відновлення) або відмову в призначенні соціальної виплати (в т. ч. пенсій).

Так, за словами спеціаліста відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Діани Яцини, проведеними перевірками фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб підтверджено достовірність зазначеної в заявах інформації про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб, про що державними соціальними інспекторами УСЗН РДА складено відповідні акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. Відтак, комісією було прийнято рішення призначити (відновити) соціальні виплати більше 10 родинам внутрішньо переміщених осіб.

Проте, під час розгляду заяв, одна справа викликала резонанс серед членів комісії. Так, за відновленням соціальних виплат звернулася родина, яка вже тривалий час перебуває на Закарпатті. Як повідомила присутніх директор Мукачівського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Інна Туряниця, дана сім’я перебуває у них на обліку, як така, що виявила бажання стати опікуном для дітей, позбавлених батьківського піклування, тобто створити дитячий будинок сімейного типу.

«Наразі, сам будинок вже збудований і готовий до прийому нових мешканців, залишилося оформити останні документи, і незабаром на території Мукачівського району з’явиться черговий ДБСТ, а кілька маленьких дітлахів знайдуть свій новий дім», - повідомила Інна Йосипівна.