Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.12.17 | 14:41

Перший сніг – перші недоліки у роботі

Про стан доріг, першочергове забезпечення складних ділянок дороги підсипною сумішшю та готовність до прочистки автодоріг у гірських населених пунктах, - основні тези, які були обговорені під час організаційної наради в Мукачівській РДА.

Нараду провів очільник району Сергій Гайдай за участі: першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича,  начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Відтак, очільник району констатував, що перший сніг виявив і перші недопрацювання у роботі дорожників.

Першочергової уваги потребують автошляхи місцевого та районного значення населених пунктів зі статусом гірських. Керівник району зазначив, що підсипна суміш завезена частково, що позначило на графіку руху автобусів.

Галина Микита – в.о. директора  філії ДП «Мукачівський райавтодор» апелювала до відсутності фінансування, не заключені також прямі угоди на обслуговування автодоріг місцевого значення з сільрадами. Відповідно, нестача коштів призводить до несвоєчасної закупівлі підсипочної суміші та не дозволяє провести технічну підготовку наявної снігоприбиральної техніки.

Сергій Володимирович зазначив, що особисто сприятиме вирішенню тих питань, які є дотиковими з органами місцевого самоврядування та максимально допоможе ДП «Мукачівському райавтодору»  з іншими проблемами, адже йдеться про мешканців району, їхню безпеку пересування.

Юрій Застулка – керівник Мукачівського РЕМ повідомив, що внаслідок налипання мокрого снігу, частково знеструмлені смт. Кольчино, с. Дубино, с. Обава. Над усуненням наслідків снігопаду працюють аварійні бригади РЕМ, відновити електропостачання планують у першій половині дня.

Голова Мукачівської РДА дав доручення проводити постійний моніторинг  стану доріг, роботу громадського транспорту та шкільних автобусів.