Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.12.17 | 09:13

Зустріч з чемпіоном

P1290007.JPGГолова Мукачівської РДА Сергій Гайдай привітав Чемпіона Європи з кіокушинкай карате Сергія Матьковскі.

Спортсмен з Мукачівщини Сергій Матьковскі (2 дан) нещодавно виборов «срібну» нагороду на престижних змаганнях – Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате, які відбувалися в Іспанії.

Як зазначає Сергій у розмові з очільником району, чемпіонат був відкритим, то ж у ньому  взяли участь спортсмени не тільки з Європи, а й з Ірану, країн Африки. Всього на татамі вийшли представники 28 країн Європи й світу.

На шляху до перемоги, Сергій Матьковскі провів три поєдинки, під час яких достроково переміг суперників з Естонії та Данії, і лише у півфіналі поступився голландцю.

Відтак, у віковій категорії 18-21 рік до 80 кг. Сергій Матьковскі виборов срібну нагороду й піднявся на другу сходинку почесного п’єдесталу.

Спортсмена й молодого, але вже успішного тренера, привітав очільник району Сергій Гайдай, який зазначив, що Мукачівщина має чим пишатися, адже перемога на змагання такого рівня – це вагоме досягнення та значний вклад до здобутків національної збірної. У складі якої виступив Сергій.

На запитання, що саме допомогло на шляху до перемоги. Сергій Матьковскі зазначає:

«Безперечно - тренування, щоденні, на витривалість та виховання в собі волі до мети. Я цілеспрямовано готувався до цих змагань понад півроку, а в останній тиждень тренувань, пробіг без зупинки 33 кілометри. Це відстань від Мукачева – до Ужгороду… А ще – підтримка рідних, вихованців та однодумців».

На досягнутому спортсмен не зупинятиметься, Сергій вже розпочав підготовку до Чемпіонату світу з кіокушинкай карате, який відбудеться вже у наступному році, а його вихованці – юні каратисти з клубу «Яструб»- посилено готуються до участі у Кубку України, який відбудеться найближчими днями в місті Бровари, що на Київщині.

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай вручив спортсмену комплект спортивного спорядження, яке стане у нагоді під час тренувань та побажав нових перемог на татамі.