Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

05.12.17 | 14:39

Підсумки протиепізоотичної кампанії проти захворювання на гепатит А підбили в Мукачівській РДА

 

Сьогодні, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову нараду з питань епідеміологічної ситуації по захворюванню на гепатит А. На нараді цього дня були присутні Вікторія Лані, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району, Леся Буркова, завідувач дільничною лікарнею смт. Чинадійово та Володимир Горицький, завідуючий АЗПСМ с. Обава.

Нагадаємо, у селищі Чинадійово та селі Обава Мукачівського району нещодавно спостерігалося суттєве збільшення кількості випадків зараження гепатитом А.

Наразі, як повідомила, Вікторія Юріївна, ситуація в районі стабілізована, нових випадків захворювання на гепатит А протягом останніх трьох тижнів у краї не зафіксовано. А всі заклади медицини та освіти вище згаданих населених пунктів забезпечені дезінфікуючими засобами в повному обсязі.

За словами ж завідувача ДЛ смт. Чинадійово Лесі Буркової, медичними працівниками лікарні було проведено прививальну кампанію, під час якої щеплення отримали десятки осіб, які контактували з хворими на гепатит А.

Також, присутніми було повідомлено, що на території вище згаданих населених пунктів району, а саме в тих дворогосподарствах, де було зафіксовано випадки захворювання, було припинено дію карантину.