Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

05.12.17 | 14:42

Чергова організаційна нарада відбулася в Мукачівській РДА

 

Нещодавно, в одному з найбільших колись промислових підприємств Мукачівського району було призначено нового керівника. Так, відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України та Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки директором аграрного підприємства радгосп-заводу «Мукачівський» було призначено Івана Дарвая.

Оскільки це новопризначений керівник, який тільки знайомиться з роботою підприємства, тому, начальником управління агропромислового розвитку Мукачівської РДА Іллею Йовбаком було вирішено провести організаційну нараду з представниками даного підприємства та керівниками району.

Так, вчора, 04 грудня, перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів нараду з питань господарської діяльності АТП радгосп-заводу «Мукачівський». На нараді були присутні сам новопризначений керівник підприємства Іван Дарвай, головний бухгалтер заводу та начальник управління АПР РДА Ілля Йовбак.

Як зазначив Ілля Ілліч, метою зустрічі є ознайомлення нового керівництва з особливостями роботи заводу та основними документами, необхідними для плідної співпраці між підприємством та органами державної влади.

Оскільки, дане підприємство є банкрутом, то В першу чергу, Андрій Андрійович поцікавився, яка ситуація зараз на заводі із виплатою заборгованості по заробітній платі.

Як повідомила головний бухгалтер, все майно заводу заарештоване. Рішенням суду, після продажу частини майна підприємства, виконавчою службою проводиться виплата по заборгованості зарплати колишнім працівникам.

Проблема виникає в тому, що виконавча служба не повідомляє завод про список осіб, яким вже виплачено борг, а також перелік об’єктів, які вже продані і не належать до компетенції керівництва підприємства. А це в свою чергу заважає провести загальну інвентаризацію.

Тому, дивлячись на все це, першим заступником голови РДА Андрієм Данканичем, було дано доручення новому керівнику звернутися з офіційним листом про надання інформації до виконавчої служби. У вирішенні цього питання, Андрій Андрійович надав допомогу у вигляді консультації спеціалістів юридичного сектору райдержадміністрації.

Наступну нараду з даного питання було назначено на середину грудня цього року.