Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

05.12.17 | 14:43

Відновлений мостовий перехід відкрили в смт. Чинадієві

Урочиста та значима подія відбулася сьогодні, 05 грудня, в смт. Чинадієво. Завдяки спільній позиції та конструктивній співпраці всіх гілок влади, вдалося відновити важливий об’єкт дорожньої інфраструктури – мостовий перехід через річку Синявка.

Фінансування дорого вартісного проекту здійснювалося з рахунок державних коштів. Так, голові Мукачівської РДА Сергію Гайдаю вдалося захистити проект відновлення аварійного мостового переходу та забезпечити фінансування з держбюджету в рамках Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Існуючий міст побудований у 1974 році, розташований під кутом 90 град. до напрямку течії річки Синявка, довжина його складає 12 м. При обстеженні виявлено просадку лівої опори, руйнацію відкрилків, які виникли внаслідок весняних та осінніх повеней. Міст знаходився у вкрай аварійному стані ще з 2010 року, але ним продовжували користуватися мешканці селища Чинадієво та прилеглих населених пунктів.

Про це під час урочистого відкриття відновленого об’єкту та символічного перерізання стрічки згадав селищний голова Іван Мошак. Також Іван Іванович підкреслив, що фінансування з держбюджету становило 2 мільйони 160 тисяч, ще 200 тисяч виділила селищна рада. Селищний голова зауважив, що сума, виділена в рамках ДФРР,завдяки ініціативі та підтримці голови Мукачівської РДА С. Гайдая, була б непосильною для місцевого бюджету.

Сергій Володимирович зазначив, що й надалі особисто захищатиме всі проекти, подані на розгляд ДФРР, адже мова йде про дорого вартісні об’єкти інфраструктури, важливі для життя мешканців району, фінансування яких є непосильним як для районного, так і для місцевих бюджетів.

Головним пріоритетом залишається конструктив у співпраці влади на всіх рівнях. – зазначив очільник району,- тільки тоді вдається досягти реальних результатів, корисних для людей.

Директор ТОВ «Автоміст» Андрій Головченко зазначив, що роботи по відновленню мостового переходу виконані на 100%, а саме: здійснено укріплення підмостового русла, заасфальтована проїжджа частина, облаштований тротуар для пішоходів, встановлено бар’єрні та перильні обмежувачі. Також об’єм робіт передбачає демонтаж старого мостового переходу, розташованого за кілька метрів й продовження робіт по укріпленню берегів річки Синявка.

Відтак, першими по відновленому мостовому переходу випала честь проїхати голові Мукачівської РДА Сергію Гайдаю та голові селищної ради Чинадієва Івану Мошаку.