Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

07.12.17 | 08:39

Майбутніх захисників України привітали з днем ЗСУ

P1290151.JPGЗ професійним святом українських військовослужбовців – Днем ЗСУ – вітали і майбутніх захисників Батьківщини. Урочисті заходи відбулися у Закарпатському обласному ліцеї – інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Привітати ліцеїстів прийшли багато гостей, серед яких: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, заступник директора департаменту освіти та науки ЗОДА Михайло Шеверя, представник Мукачівського прикордонного загону, депутати Мукачівської міськради, ветерани ЗСУ.

Під час урочистого шикування до ліцеїстів звернувся начальник Мукачівського ліцею з ПВФП Юрій Захаров, який привітав учнів закладу та офіцерів, а також представив гостей, присутніх на заході.

До ліцеїстів звернувся очільник району Сергій Гайдай, який зазначив:

«Не так давно українське суспільство повністю переосмислило значення армії для держави, охорони її суверенітету, мирного неба для її громадян. Багато хто з вас обере професію військовослужбовця, але я бажаю, щоб набуті вами знання й практичні навички ви застосували лише в мирних цілях, максимум – під час військових навчань! Міцного всім здоров’я, успіхів у навчанні й реалізації у непростій професії – захисника Батьківщини!»

Багато теплих слів в адресу ліцеїстів, офіцерів навчального закладу, педагогів звучало під час урочистого заходу, який завершився показовим маршируванням майбутніх військових.

 P1290129.JPGP1290127.JPG