Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

07.12.17 | 11:22

Ремонт доріг – питання, яке найбільше хвилює мешканців Мукачівщини

 

Сьогодні, 07 грудня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів особистий прийом громадян у селі Страбичево. Насамперед, очільник району привітав голову села Івана Бурaка, працівників сільради та представників депутатського корпусу з днем місцевого самоврядування побажавши, щоб всі задуми з розвитку населеного пункту були реалізовані на благо людей.

Відносно тематики проблем, то вчергове  можна констатувати, що питання ремонту доріг – одне з найбільш актуальних на Мукачівщині. Не стало виключенням і Страбичево, де мешканці озвучили необхідність відновлення автошляху.

Як зазначив очільник району, у кожному населеному пункті різна ситуація. Наприклад, ремонт однієї з найважливіших автодоріг району Кольчино-Пузняківці вже триває. Перший етап робіт виконано в цьому році – відновлено 4 кілометри автошляху, роботи продовжаться у наступному році, а загальний кошторис становить майже 47 мільйонів гривень.

«Для реалізації цього проекту докладено максимум зусиль, - зазначає очільник району, -   багато питань  доводиться  вирішувати в «ручному» режимі, безпосередньо контактуючи з різними державними відомствами та міністерствами. Адже мова йде про значні кошти з державного бюджету».

Відтак, керівник району пояснив мешканцям району, зокрема члену виконкому Юрію Бобуському, перспективи фінансування ремонту доріг як місцевого, так і районного значення у наступному році, конкретизувавши ситуацію щодо автошляху «Червеньово-В. Лучки-Гать», яка включає відрізок в межах села Страбичево.

«Ми увійдемо до наступного будівельного сезону вже з готовими проектно-кошторисними документами, - акцентував Сергій Володимирович, - таким чином одразу по отриманню фінансування, можна провести тендерні процедури та розпочати ремонтні роботи».

Зазначимо, фінансування очікується в рамках дії так званого «митного експерименту.

Також говорили про децентралізацію. Адміністративна реформа турбує та викликає багато питань  у мешканців району. Колишній голова села, а нині член виконавчого комітету сільської ради Страбичева Василь Микита, озвучив кілька моментів, які викликають дискусії у громаді.

Сергій Володимирович підкреслив, що в основі об’єднання громади мають бути покладені два головні принципи: добровільність, тобто єдина позиція всіх мешканців населених пунктів майбутньої ОТГ та економічна доцільність.

Голова села Іван Бурaк спільно з підприємцями Русланом Довганюком та Віталієм Біцком піднімали питання про можливість спорудження на території села футбольного майданчика зі штучним покриттям.

Керівник району надав вичерпні пояснення щодо дії регіональної програми «Спортивний майданчик», в рамках якої на території Мукачівщини у поточному році побудовано три такі об’єкти спортивної інфраструктури (смт. Чинадієво, с. Станово, с. Н.Давидково).

Новини

Всі новини >>