Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.12.17 | 16:11

Нагородження чемпіонів: подвійне футбольне свято у В. Лучках

На Мукачівщині підбили футбольні підсумки сезону 2017р.За результатами розіграшу Чемпіонату Мукачівського району, переможцями стала команда «Великі Лучки», урочисте нагородження якої відбулося у неділю, 10 грудня. Проте, у В. Лучках відбулося подвійне футбольне свято, адже нагороду за третю сходинку отримали і юнаки, які гідно виcтупили у минулому сезоні.

Привітали дорослу та юнацьку команду з успішним завершенням сезону голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова села в. Лучки Ярослав Чоп, керівник Мукачівської районної федерації футболу Віктор Шварц, начальник відділу молоді й спорту райдержадміністрації Олександр Корж.

До спортсменів звернувся голова Мукачівської РДА, який щиро привітав обидві команди з успішним завершенням сезону 2017 року й зазначив, що чемпіонами та призерами стають тільки найкращі, а це свідчить про високу майстерність, згуртованість та волю до перемоги, яка має стати прикладом для футбольної спільноти району.

Нагадаємо, дорослий склад команди В. Лучок виборов перемогу в непростих умовах, як щодо турнірного положення, так і щодо умов, в яких відбулася фінальна зустріч.

Відтак, у вирішальному поєдинку, що відбувся 29 жовтня, зустрілися команди В. Лучок та Горонди. Якщо горондяни впевнено завойовували третю або четверту сходинку, то для великолучківців матч став справжнім випробовуванням на прихильність футбольної Фортуни.

За результатами попередніх матчів Чемпіонату, найбільшу кількість очок набрала команда В. Коропця (26). З різницею всього на одну позицію другу сходинку займали великолучківці (25 очок). То ж нічия, яка б додала одне очко команді В. Лучок могла призвести до ще одного вирішального двобою з командою В. Коропця.

Проте, футбольна вдача була на боці великолучківців. Незважаючи на проливний дощ та сильні пориви вітру, команди провели поєдинок, який завершився з рахунком 4:0 на користь В. Лучок – чемпіона Мукачівщини з футболу.

Відтак, чемпіоном Мукачівщини з футболу сезону 2017 року стала команда В. Лучок, набравши 28 очок.

Другу сходинку займає команда с. В. Коропця – 26 очок.

Третю позицію займає команда с. Станово – 18 очок

Четверту сходинку посіла команда с. Горонда – 15 очок.

Голова села й президент команди «В.Лучки» Ярослав Чоп подякував футболістам обох складів за те, що завдяки їхній грі, перемога та титул чемпіона Мукачівщини повернулися до села, адже такого успіху команди не досягали за останнє десятиліття.

Нагородженню чемпіонів передував ще один урочистий момент – вручення Подяки Мукачівської РДА та Мукачівської районної федерації футболу Василю Лібі – депутату Мукачівської районної ради за значний внесок у розвиток та популяризацію футболу й з нагоди ювілею.

Відтак, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з головою Мукачівської районної федерації Віктором Шварцом та начальником відділу молоді й спорту Олександром Коржем вручили грамоти та медалі командам. А чемпіони Мукачівського району стали володарями Кубку та отримали м’ячі й футбольні форми для подальших тренувань.

Відзначили й найкращих гравців в індивідуальних номінаціях:

Кращий гравець:

Юрій Варга – ФК «Великі Лучки»

Іван Фенчак – юнацька команда «Великі Лучки»

Кращий «бомбардир»:

Дмитро Тиличко - ФК «Великі Лучки»

Кращий півзахисники:

Юрій Тиличко - юнацька команда «Великі Лучки»

Традиційно, урочистості завершилися колективним фото на згадку про успішний сезон 2017 року.

Новини

Всі новини >>