Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

15.12.17 | 16:10

Зустріч з ліквідаторами трагедії на ЧАЕС

14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів трагедії на ЧАЕС, адже саме в цей день  1986 року було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

З ліквідаторами наслідків найстрашнішої екологічної катастрофи ХХ ст..  зустрівся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Зустріч відбулася у форматі круглого столу за участю: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, начальника управління соцзахисту населення Олександра Немйо та фахівців управління. Також у засіданні взяли участь представники управлінь та структурних підрозділів адміністрації, державних установ та відомств.

Були присутні й самі ліквідатори аварії на ЧАЕС спільно з головою Мукачівської районної організації «Союз Чорнобиль України» Мироном Бобуським.

До присутніх звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який щиро подякував людям різних професій, яких об’єднав подвиг по ліквідації екологічної катастрофи:

«На прикладі людей, які знаходяться у цій залі, ми розуміємо значення того, що було зроблене ціною здоров’я та життя. Молоді спеціалісти, фахівці з різних професій просто йшли у ядерне пекло й робили свою справу, рятуючи наше з вами сьогодення. Наше завдання – зробити все, аби сприяти вирішенню всіх проблем та негараздів, які мають місце у житті цих мужніх людей і,звичайно, пам’ятати про тих, кого вже з нами немає».

Відтак, і розмова велася у форматі діалогу та стосувалася питань, які ліквідатори аварії на ЧАЕС мали змогу задати представникам різних відомств.

Зокрема, йшлося про медичне забезпечення, лікарський супровід, отримання ліків по пільгових програмах та урядовій ініціативі «Доступні ліки».

Говорили й про санаторне оздоровлення. Оскільки не всі санаторії готові співпрацювати з управлінням соцзахисту населення в контексті тристоронньої угоди на надання послуг учасникам ЧАЕС, вибір лікувальних закладів є обмеженим і часто не підходить ліквідаторам за специфікою санаторію.

Учасники ліквідації трагедії на ЧАЕС озвучували ще й інші питання, які стосувалися пенсійного забезпечення, нарахувань за послуги електропостачання та газопостачання.

Насамкінець голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з головою Мукачівської  районної ради Іваном Михайлом відзначили Грамотами ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

 

 

Новини

Всі новини >>