Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

14.12.17 | 16:11

Звернення Мукачівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо Стратегії реформування лісового господарства прийняли народні обранці району на сесії 14 грудня.

Нагадаємо, нещодавно працівники лісової галузі Мукачівщини провели мирну акцію протесту проти впровадження «Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року», яку схвалено на засіданні Уряду 15 листопада.

Під час акції протесту директор ДП «Мукачівське ЛГ» Василь Анталовський звернувся до керівників району з проханням підтримати представників галузі щодо недопущення  кулуарного схвалення концепції реформування лісової галузі, яка може призвести до знищення структури лісового господарства по всій України та непередбачуваних наслідків в природоохоронній сфері.

Відтак, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай та голова Мукачівської районної ради Іван Михайло запевнили лісівників у подальшій підтримці прозорого реформування галузі та захисті прав працівників.

В тексті документу, який народні обранці підтримали одноголосно, йдеться:

Враховуючи звернення працівників лісової галузі Мукачівського району та пропозиції депутатів ради, просимо:

1. Переглянути рішення Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення «Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період  до 2022 року».

2. Взяти за основу проект «Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період  до 2022 року», розроблений фахівцями лісової галузі, міжнародних експертів та всіх зацікавлених сторін з подальшим доопрацюванням та широким обговоренням у суспільстві.

Звернення підтримали 29 народних обранців Мукачівщини.

 

 

Новини

Всі новини >>