Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

29.12.17 | 10:31

Новорічними концертами та виставами зустріли свята у школах та садках Мукачівщини

Новорічними концертами та виставами зустріли свята у школах та садках Мукачівщини

Цикл Новорічно-Різдвяних свят – чудова нагода підвести творчі підсумки року. Так, напередодні свят у школах та садках Мукачівщини відбулися новорічні «ранки», що вражали своєю різноманітністю та творчим підходом. Пісні, танці, декламація віршиків, а ще – інсценізація новорічних історій, де обов’язково збуваються всі мрії, - ось чим порадували дітлахи своїх батьків та вчителів.

Як і годиться, на дитячих святах були присутні й гості, серед яких: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник управління освіти молоді й спорту Світлана Кешеля, представники управління, селищні та сільські голови, депутати районної ради, зокрема, Сергій Шкоба, Андрій Данканич, Василь Ліба та інші. Відвідували заходи також і депутати місцевих рад.

Поважні гості вітали малечу і їхніх батьків, вчителів, вихователів зі святами, висловлюючи щирі побажання миру й злагоди, здоров’я й наснаги, а малюкам – щасливого дитинства в оточенні люблячих батьків.

Чудові фото на згадку, солодкі подарунки та канцелярське приладдя отримали «зайчики», «сніжинки», «принцеси» та інші казкові персонажі, роль яких так впевнено зіграли юні таланти з Мукачівщини.

 

 

 

Новини

Всі новини >>