Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

02.01.18 | 10:35

Питання ромських громад Чомонина та Баркасова обговорили у Мукачівській РДА

Питання ромських громад Чомонина та Баркасова обговорили у Мукачівській РДА

В перший робочий день нового року в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів робочу зустріч з  ромським лідером.

Гейза Горват представився як лідер, який готовий працювати на захисті інтересів ромських поселень сіл Чомонин та Баркасово. У нарді взяв участь начальник управління соціального захисту Олександр Немйо, адже більшість питань ромських поселень стосується соціальної сфери.

Андрій Андрійович зазначив на важливості ролі лідерів у ромських поселеннях та підкреслив, що вітає налагодження конструктивного діалогу й співпраці, адже це допоможе оперативно вирішувати проблемні моменти у поселеннях.

Олександр Олександрович розповів про те, які важливі речі вдалося реалізувати у минулому році. Так, керівник управління соцзахисту наголосив, що спільними зусиллями: влади, державних відомств та самих ромських громад вдалося зрушити з місця давню проблему – виготовлення технічної документації на житлові будинки.

«У даному напрямку потрібно рухатися далі, - зазначає пан Олександр, - адже паспортизація житлового будинку та реєстрація його мешканців надасть їм права на соціальні виплати та субсидію».

Разом з тим, на зустрічі йшлося й про проблемні моменти, які подекуди мають місце у ромських поселеннях.

Мова йде про раціональне та цільове використання державних виплат, призначених одиноким матерям.

«Створена та працює спеціальна комісія, за належним утриманням дітей ми слідкуємо постійно, - зазначив Олександр Немйо».

Насамкінець, за ініціативою в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, учасники наради напрацювали алгоритм подальших спільних дій, скерованих на покращення життя у ромських поселеннях.

 

 

Новини

Всі новини >>