Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.01.18 | 16:43

Робоча зустріч з представниками дорожнього господарства району відбулася в Мукачівській РДА

 

Нещодавно Верховна Рада України прийняла закон про досить суттєві зміни в дорожньому господарстві країни, що передбачає передачу доріг місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади. Тобто, з 1 січня 2018 року утримання доріг місцевого значення переходить до районних та обласних адміністрацій. Тому, у зв’язку з вище згаданими змінами, виконуючий обов’язки голови Мукачівської РДА Андрій Данканич і провів цими днями робочу зустріч з в. о. начальника філії «Мукачівський райавтодор» Галиною Микитою та провідним інженером відділу технічного контролю служби автомобільних доріг в Закарпатській області Олександром Шебелою.

Розмова цього дня стосувалася переважно загального стану справ та головних проблем на підприємстві «Мукачівський райавтодор». «Оскільки, великий пласт робіт перейшов до районної адміністрації, і хоча керівництво району і знайоме з роботою дорожників краю, проте, на мою думку, доцільним буде детальніше поспілкуватися про ситуацію, яка наразі склалася у філії «Мукачівський райавтодор»,- наголосив Андрій Андрійович.

Так, в. о. начальника філії Галина Микита загострила свою увагу на відсутності фінансування підприємства та жахливому стані робочої техніки. «Зараз, всі скаржаться на незадовільний стан доріг на території Мукачівського району, я згодна з цим, але дозвольте зауважити, що наразі фінансування підприємства настільки мізерне, що ми ледве покриваємо виплати заробітної плати працівникам. Порятунком у даній ситуації є укладання договорів на певні види робіт та послуг з сільськими та селищними радами, проте, і тут є свої нюанси: дуже мала кількість сільських рад уклала з нами такі договори. Що ж стосується техніки, то наразі, у нас на ходу тільки чотири одиниці, а це катастрофічно мало для такого великого району як Мукачівщина», - наголосила Галина Володимирівна.

В свою чергу, в. о. голови райдержадміністрації Андрій Данканич поцікавився станом ще однієї одиниці техніки, яка є незамінною для очистки доріг під час зимового періоду – грейдеру, який потребував ремонту.  За словами пані Галини, даний транспортний засіб потребує капітального, дороговартісного ремонту, коштів на який наразі немає.

За підсумками зустрічі, виконуючий обов’язки голови Мукачівської РДА Андрій Данканич дав ряд доручень представникам дорожнього господарства краю, а саме: якнайшвидше розробити орієнтовний план дій під час різкого погіршення погодних умов та розподілу наявної техніки для ліквідації наслідків негоди.

Новини

Всі новини >>