Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

05.01.18 | 14:19

Критичні для підтоплення ділянки на Мукачівщині обстежила фахівець БУВР Тиса

За ініціативою в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, ділянки, які є в зоні ризику підпалень, оглянула фахівець водного господарства - начальник відділу комплексного проектування БУВР Тиса Ольга Сорока.

Обстеження фахівцем критичних ділянок щодо підтоплення стало продовженням виїзної наради, яка відбулася в смт.. Кольчнио 04 січня. Зазначимо, на нараді йшлося про небезпеку підтоплень та руйнівних наслідків льодоходу в розрізі функціонування водозабору «Кольчино», зокрема, впливу на течію річки бетонної дамби.

Відтак, в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич спільно з Ольгою Сорокою  оглянули кілька ділянок дороги та мостовий перехід  на території Верхьовизницької сільради.

Зазначимо, дорогу, яка з’єднує смт. Кольчино та В.Визницю, ремонтуватимуть у поточному році. Ділянка автошляху входить до проекту, який фінансується за рахунок так званого «дорожнього експерименту». Всього на відновлення автодороги «Кольчино –Пузняківці» закладено близько 47 мільйонів гривень,  першу частину роботи вже виконано в минулому році.

Як зазначив Андрій Андрійович, до початку будівельних робіт  потрібно усунути всі недоліки придорожньої інфраструктури, щоб унеможливити перелив води на дорожнє полотно, адже підтоплення – головний ворог автошляхів.

Критичні ділянки, які несуть загрозу підтоплення у період дощів або танення снігу, показав сільський голова В. Визниці Михайло Кушнір. Потребує уваги також мостовий перехід в с. Кльочки. Практичні рекомендації фахівця БУВР Тиса Ольги Сороки ляжуть в основу коригування придорожньої інфраструктури, виготовлення проектно-кошторисної та вишукувальної документації.

 

Новини

Всі новини >>