Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.01.18 | 15:04

Яскраве різдвяне свято для дітей відбулося у Мукачівській РДА

У сесійній залі Мукачівської РДА лунали колядки та щедрівки для малечі та їхніх батьків. Чи не вперше різдвяне свято влаштували для дітей працівників апарату адміністрації, її структурних підрозділів, виконавчого апарату районної ради.

Привітати зі світлим Різдвом Христовим малечу та їхніх батьків керівники району: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан.

Перша частина різдвяної зустрічі була тематичною. Перед присутніми виступив вертепний колектив парафіяльної молоді греко-католицької церкви з с. Макарьово. Їхній наставник о. Богдан Лийза, звертаючись до присутніх зазначив, що Різдво Христове і є справжнім новим роком, саме з цієї дати ведеться літочислення у християнському світі. Як збереглися давні традиції прославлення Спасителя, відтворили через вертепні дійства. Також до уваги присутніх була представлена біблійна інсценізація митарства Марії та Йосипа й народження Спасителя у Віфлеємі. Біблійна сценка супроводжувалася виступом дівочого хору.

Різдвяне свято продовжилося рухливими та веселими конкурсами а також декламацією новорічно-різдвяних віршиків. А до тематичного таночку навколо ялинки запросили й голову Мукачівської РДА Сергія Гайдая та голову Мукачівської райради Івана Михайла.

Свято не буває без подарунків. Відтак, кожен з малюків отримав солодощі від керівників району.

Батькам дітей Сергій Володимирович побажав найголовнішого – усмішок їхніх дітей, які зростають під мирним небом у злагоді та добрі.

Чудове різдвяне свято завершилося спільною колядою та загальними фото на згадку.

 

Новини

Всі новини >>