Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

19.01.18 | 13:12

Сергій Гайдай: відновлення доріг Мукачівського району – незмінний пріоритет роботи на 2018 рік

Одне з перших інтерв’ю у новому році, яке дав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай телеканалу «Сиріус», стосувалося найактуальнішого питання – стану доріг.

Актуальним є не тільки питання відновлення доріг, а й будівництво нових, зокрема таких, що сприятимуть туристичному розвитку місцевості.

Так, очільник району Сергій Гайдай, відповідаючи на запитання журналіста, розповів про масштабний проект будівництва нової дороги, яка з’єднає Мукачівщину та Перечинщину.

«Ідея виникла два роки тому назад, - коментує Сергій Володимирович, - частину роботи вже виконано силами лісового господарства району,  розчищено та сплановано ділянку лісової дороги, яка бере свій початок на території Пузняковецької сільради».

Очільник району зазначив, що для того,аби дорога була не лише «де факто» а й «де юре», проводиться робота. Також керівник району підкреслив переваги майбутнього автошляху. Він з’єднає Мукачівський та Перечинський район, дозволить туристам скоротити відстань у 60 кілометрів та, відвідавши ряд рекреаційних об’єктів Мукачівщини, напряму виїхати до туристичного комплексу «Воєводино» Перечинського району.

Важливо розуміти, що навколо логістики, якою користуються туристи, завжди розвивається інфраструктура, з’являються АЗС, заклади торгівлі та відпочинку, що в свою чергу, призведе до фінансового добробуту навколишніх сіл.

Туристична дорога є органічною складовою важливої логістичної артерії «Кольчино-Пузняківці». Робота з відновлення  дороги вже розпочалася: наприкінці минулого року здійснено ремонт на частині автошляху.

Відновлювальні роботи будуть продовжені з настанням будівельного сезону, їх виконує румунське підприємство TRAMECO S.A. Вартість проекту складає майже 47 мільйонів гривень за кошти так званого «митного експерименту».

Також Сергій Володимирович поділився перспективами щодо ремонту доріг обласного значення у поточному році.

Так, планується відновити автошляхи: Червеньово-В.Лучки-Гать, Батьово-Баркасово-Запсонь, Середнє-Лінці-Шкуратівці-Ракошино.

Сергій Володимирович акцентував на реформуванні дорожньої галузі, в розрізі якого відбувається поступова передача доріг та дорожнього фонду на баланс обласних та районних адміністрацій.

«Це – значний крок вперед, - вважає Сергій Гайдай, - який дозволить правильно формувати пріоритети та відповідально використовувати бюджетні кошти для ремонту доріг».

Мукачівщина  - найбільший район Закарпаття за кількістю населених пунктів, дорожня інфраструктура якого нараховує 335 кілометрів доріг обласного та районного значення. На жаль,більшість з них потребують  ремонту. Робота щодо реалізації проектів відновлення доріг Мукачівського району триває і залишається пріоритетним напрямком.