Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

22.01.18 | 14:59

Планова нарада відбулася в Мукачівській РДА

Сьогодні, 22 січня, у Мукачівській РДА відбулася планова нарада, яку провів очільник району Сергій Гайдай. У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Сергій Володимирович акцентував увагу присутніх керівників управлінь та відділів на продовженні конструктивної роботи, особливо в частині спільних міжвідомчих комісій. Так, відновлюють свої виїзди комісії соціального спрямування, які проводять моніторинг окремих груп населення, що потребують соціального супроводу.

Заслухали на нараді інформацію головного лікаря ЦПМСД району Вікторії Лані, яка  відмітила, що захворюваність на ГРИП та ГРВІ знаходиться нижче епідемічного порогу, спалахів інфекційних захворювань не фіксували.

Як зазначив Сергій Володимирович, медичним працівникам початок року приніс ще й активну фазу реформи. Відтак, галузь охорони здоров’я району, а саме первинна медицина, зазнає змін, щоб відповідати стандартам, затвердженим МОЗ України та новаціям медичної реформи.

Також на нараді обговорили всі питання. Які знаходяться на постійному контролі у відповідних служб та державних відомств.