Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

22.01.18 | 15:01

Національний стяг урочисто розгорнули в Мукачівській РДА

Національний стяг урочисто розгорнули в Мукачівській РДА

З нагоди відзначення 100 річчя незалежності Української Народної Республіки та Дня Соборності України в Мукачівській РДА провели урочисте зібрання.

У сесійній залі адмінбудівлі Мукачівської РДА та Мукачівської районної ради за участю керівників району, очільників управлінь, відділів, структурних підрозділів, державних установ та відомств згадували про події 100 літньої давності, ідейна концепція яких ніколи не втратить актуальності. Участь у заході взяли ветерани Мукачівщини на чолі з головою Ради ветеранів Мукачівського району Іваном Дмитровичем Качуром.

До присутніх звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який відзначив, що Україна споконвіків прагнула до незалежності, боролася за неї, не шкодуючи сил.  Триває ця боротьба й понині, але нація стала сильною, свідомою та навчилася цінувати цінності, що заповідали великі діячі, творці державності.

Перед учасниками зібрання виступив голова Мукачівської районної радиІван Михайло та голова Ради ветеранів Іван Качур, який підкреслив патріотичну позицію закарпатських українців у буремну добу, ювілей якої сьогодні відзначаємо.

Відтак, 21 січня 1919 року в Хусті відбулося засідання Всенародного Конгресу (Зборів) українського населення Закарпаття, під час якого було ухвалене  рішення про злуку з Українською Народною Республікою. У Конгресі взяли участь 420 делегатів і понад тисячу запрошених.

Після виступів всі присутні взяли участь в урочистому розгортанні прапору України, що уособлював єдність націй у Соборній незалежній Україні.

 

 Новини

Всі новини >>