Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

24.01.18 | 13:54

Засідання оперативного штабу комісії з ТЕБ та на НС відбулося у Мукачівській РДА

Засідання оперативного штабу  районної комісії з ТЕБ та на НС провів сьогодні, 22 січня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

У роботі засідання взяли участь: Василь Туряниця – начальник управління Держпродспоживслужби у Мукачівському районі, Георгій Горват - Директор державного підприємства „Диспетчерська служба пасажирських перевезень”, Василь Плева – заступник начальника Мукачівського МУВГ, Василь Голод- директор Мукачівськогорайонного територіального центру соціального обслуговування, Олександр Неймо – начальник управління соціального захисту населення, Василь Головчанський – завідувач сектору з питань цивільного захисту, Ігор Байда – спеціаліст сектору, Євген Мисло – начальник Мукачівського МРВ УДСНС України в Закарпатській області, Вікторія Лані – головний лікар ЦПМСД району.

Серед кількох питань, які розглянули на засіданні оперативного штабу, найбільш детально зупинилися на питанні щодо запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги людям у період значного пониження температури.

Як проінформувала Вікторія Лані, всі медичні заклади району є пунктами первинної допомоги, втому числі для тих осі, які постраждали від переохолодження. Відтак, у  випадку переохолодження, в закладах охорони здоров’я  району можна не тільки отримати медичну допомогу, а й зігрітися, випити гарячого чаю з печивом.

У зимовий період як стаціонарний пункт обігріву працює й Мукачівський районний територіальний центр ( смт. Кольчино, вул..Шелестівська, 3). Соціальна установа працює цілодобово, тут щороку облаштовують спеціальну кімнату для перепочинку та надання першої допомоги особам, які зазнали переохолодження. Запропонують у терцентрі й гарячого чаю з печивом.

Євген Мисло доповів, що мобільні пункти обігріву встановлюватимуть у відповідності до температурних показників, а саме – суттєвого пониження температури.

Андрій Андрійович підняв питання щодо готовності служб та відомств до інших надзвичайних ситуацій.

Так, управлінням Держпродспоживслужби проводиться постійний моніторинг та обмін інформацією  з іншими установами, мисливськими товариствами щодо епізоотичної ситуації,  виявлення спалахів інфекційних хвороб, зокрема, сказу та вірусу африканської чуми. Про це зазначив Василь Туряниця.

Георгій Горват доповів про постійну готовність автотранспортного парку району до аварійних ситуацій. Зокрема, у випадку евакуації, одночасно можуть бути задіяні 100 одиниць автотранспорту, які за один рейс перевезуть 4 тисячі осіб

Про роботу в зимовий період та заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу доповів Василь Плева – заступник начальника Мукачівського МУВГ.

Представник водного господарства зазначив, що в управлінні сформовано 4 аварійні бригади по 6 працівників, які забезпечені спецодягом та засобами індивідуального захисту. Забезпечена готовність техніки для реагування на можливі надзвичайні ситуації.

«До оперативного штабу входять представники різних відомств для забезпечення чіткої скоординованої роботи у випадку будь-якої надзвичайної ситуації, – коментує Андрій Андрійович. – адже перед нами стоять важливі задачі – усунути загрозу життю та здоров’ю мешканців району».