Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

26.01.18 | 16:11

На Мукачівщині працює стаціонарний пункт обігріву

На Мукачівщині працює стаціонарний пункт обігріву

На Мукачівщині відкрито стаціонарний пункт обігріву, вжито ряд превентивних та організаційних заходів щодо запобігання випадкам переохолодження. Відповідне Доручення видано за підписом голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Відтак, стаціонарний пункт обігріву розгорнуто на базі Мукачівського районного територіального центру соціального обслуговування за адресою: Мукачівський район, смт. Кольчино, вул.. Шелестівська, 3.

Соціальна установа може надати домедичну допомогу, місце для відпочинку, гарячу їжу, чай особам, які постраждали від переохолодження. Також у Терцентрі наявний банк теплого одягу та взуття.

Телефон «гарячої» лінії: 7-10-58

Відділ охорони здоров’я Мукачівської РДА доручено відпрацювати порядок надання медичної допомоги постраждалим від переохолодження у медичних закладах, найближче розташованих до пункту обігріву.

Органам місцевого самоврядування рекомендовано вжити превентивних заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, ліквідації їх можливих наслідків, впровадження раннього виявлення та оповіщення при такій ситуації. Також органи місцевого самоврядування спільно з відповідними службами звернуть посилену увагу на малозабезпечені родини, одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, та сім»ї, що знаходяться під соціальним супроводом.

Мобільні пункти обігріву буде розгорнуто Мукачівським МРВ УДСНС України в Закарпатській області в разі пониження температури до 10 градусів нижче нуля.