Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

29.01.18 | 16:49

Організаційна нарада відбулася у Мукачівській РДА

Сьогодні, 29 січня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів організаційно-планову нараду з керівниками підзвітних структурних підрозділів  та управлінь.

Кожен з присутніх керівників звітував по проробленій роботі, акцентуючи на проблемних моментах, якщо такі мають місце, та планах роботи.

Керівник районного ЦНАПу Оксана Кабацій зазначила, що продовжується робота по вдосконаленню надання адмінпослуг, працюють також над приведенням до відповідності архіву.

Вікторія Лані – головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги  району інформувала про стан справ галузі охорони здоров’я.

Василь Головчанський – завідувач сектору з питань цивільного захисту зазначив, що не припиняється робота по обліку та облаштуванню захисних споруд цивільного захисту.

Ілля Йовбак – начальник управління АПР акцентував, що сектор сільського господарства повинен працювати у відповідності до вимог ЄС, адже в Україні відбувається синхронізація стандартів та приведення чинного законодавства у відповідність до європейського. Такі зміни є логічними у зв’язку з асоційованим членством нашої держави.

Відтак, про зміни у законодавстві агропромислового комплексу говоритимуть на навчальному семінарі, який відбудеться  в РДА у найближчу п’ятницю за участі фермерів та керівник сільськогосподарських підприємстві району.

По підсумках наради першим заступником голови Мукачівської РДА Андрієм Данканичем дано відповідні доручення щодо кожного напрямку роботи.