Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

30.01.18 | 16:55

Вітаємо вдома: особовий склад 128-ї бригади повернувся до основного місця дислокації

Сьогодні, 30 січня, відбулася урочиста зустріч особового складу 128-ї окремої  гірсько-піхотної Закарпатської бригади ЗСУ. Сім місяців виконували військові всій професійний обов’язок на Сході України, проявили себе у найскладніших ситуаціях, найнебезпечніших «точках».

Вдома на них чекали рідні й близькі, були спокійні за мир всі краяни, знаючи, що рубежі надійно захищені.

Слова вдячності звучали й сьогодні, під час урочистостей. З поверненням до основного місця дислокації особовий склад прийшли привітати: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, священнослужителі, волонтери, рідні військовослужбовців.

Кращих з кращих було нагороджено відзнаками Міністерства оборони України, Генерального штабу, оперативного командування військ «Захід».

Нагородження провели командувач військ ОК «Захід» генерал майор Олександр Павлюк та командувач 128-ї ОГПБР підполковник Сергій Собко.

До військовослужбовців звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який вислови слова вдячності за вірність українській землі та сумлінно виконаний обов’язок. Також Сергій Володимирович зазначив, що працює над тим, аби до наступного бойового відрядження 128-ма ОГПБР отримала прилад дистанційного керування зенітними установками.

Зазначимо, даний прилад  дозволяє дистанційно керувати зенітною установкою, а військо службовцям при цьому знаходитися на безпечній відстані від лінії вогню. Відтак, у разі вогню супротивника у відповідь, у безпеці найголовніше – життя військових.

До військовослужбовців зі словами вдячності звернулися й святі отці, які зазначили, що молитва за українську армію та мир, який вона береже, вже стали звичними у храмах.

Хвилиною мовчання присутні вшанували бойових побратимів, як вже не повернуться зі Сходу.

Відтак, на особовий склад 128-ї бригади чекає відпочинок, оздоровлення. На Закарпатті військовослужбовці дислокуватимуться до липня місця, щонайменше.