Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

30.01.18 | 11:15

Соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам у Мукачівській РДА призначали комісійно

20180130_105448.jpgЧергове засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам відбулося у Мукачівській РДА. Головував під час роботи комісії перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій ДанканиЧлени комісії розглянули сім питань порядку денного, детально вивчаючи кожне з них. Адже йдеться про соціальні гарантії для внутрішьно переміщених осіб та, водночас, про доцільне використання коштів державного бюджету.

Відтак, комісія заслухала інформацію по кожному питанню від секретаря комісії та головного спеціаліста відділу державних соціальних допомог  Управління соціального захисту населення Діани Яцини.

Комісія призначила на наступний шестимісячний період адресну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг п’ятьом особам.

У зв’язку з первинним зверненням таку ж допомогу призначено одній особі. Підтримала комісія й призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами одній жінці.

Також розглянули питання про призначення (первинне) одноразової допомоги при народженні дитини. Наступним питанням було зняття з обліку двох осіб у зв’язку із заявою. Вивчили питання та прийняли рішення щодо призначення допомоги на дітей померлого годувальника, відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та осіб з інвалідністю».

У всіх випадках, окрім зняття з обліку, фахівцями УПСЗН був перевірений факт проживання внутрішньо переміщених осіб за вказаною ними адресою, про що складені відповідні акти.