Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

30.01.18 | 11:18

Пам'ять загиблого героя АТО Олександра Тербана вшанували у Чинадієві

Пам'ять загиблого героя АТО Олександра Тербана вшанували у Чинадієві

P1310574.JPGТридцятого січня минає три роки з дня трагічної загибелі у зоні АТО військовослужбовця 128-ї ОГПБР Олександра Тербана. Пам'ять героя АТО вшанували у селищі Чинадієво, реквієм відбувся у приміщення Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ст…

Зазначимо, у школі встановлено пам’ятну дошку Олександру Тербану, який навчався в даному освітньому закладі.

Участь у скорботному заході взяли: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, селищний голова Чинадієва Іван Мошак, депутати селищної ради, бойові побратими загиблого Героя, односельчани, учні школи.

Під час заходу до присутніх звернувся голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

Вшановуючи пам'ять загиблого героя АТО, хотів би звернутися саме до молоді, учнів школи. Завжди пам’ятайте про тих, хто ціною свого життя заплатив за можливість для вас вчитися, здобувати нові знання, планувати майбутнє у вільній країні, шануйте цю пам'ять, як найдорожчий заповіт! Слава героям! Слава Україні!

P1310593.JPGДо присутніх також звернувся селищний голова Чинадієва Іван Мошак, який зазначив, що з часом пам'ять про Героя АТО, який народився та виріс у селищі, передаватиметься з покоління в покоління, як приклад для наслідування.

Під час скорботного заходу згадували сторінки з біографії Олександра Тербана, який навчався у Чинадіївській школі з 1987 по 1998 рр. Олександр здобув професію кухаря та диплом Українського економічного інституту за спеціальністю «Товарознавство продовольчих та непродовольчих товарів».

У 2014 році вступив у лави ЗСУ та брав участь в антитерористичній операції на Сході країни. Загинув 30 січня 2015 року під Дебальцевим.

Вдовою залишилася дружина Тербан Наталія, без батька двійко діток – донька Крістіна та син Вадим.

Указом Президента України від 23 травня 2015 року № 282/2015 Олександр Тербан нагороджений орденом «За мужність ІІІ ст.» (посмертно)

Захід супроводжувався пісенними композиціями та декламацією віршів у виконанні учнів школи. На завершення реквієму всі присутні поклали квіти до пам’ятної дошки Олександру Тербану та запалили свічку.