Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

01.02.18 | 11:26

Районна комісія з ТЕБ та НС затвердила заходи профілактики щодо захворюваності на кір

Позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС  відбулося у Мукачівській РДА. Засідання провів голова Мукачівської РД Сергій Гайдай. Головним питанням, яке розглянули на комісії, було затвердження ряду профілактичних заходів щодо запобігання поширенню захворюваності на кір.

Відтак, аналіз епідемічної ситуації по захворюваності на кір та заходи профілактики серед населення Мукачівського району провів завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень  Мукачівської міськрайонної філії ДУ «ЗОЛЦМОЗ України»   Павло Раковці.

Доповідач зазначив, з початку 2018 року станом на 30.01.2018 року вже 30 випадків, із них-21 дитина.

Одномоментно 30.01.2018 року зареєстровано 4 випадки захворювання у дітей,  які відвідують ЗОШ I-III ст.. с.Бобовище.

Начальник відділу освіти Управління освіти, молоді й спорту  райдержадміністрації  Микола Ващенок проінформував комісію про загальний стан відвідування шкільних та дошкільних закладів, зазначивши, що ведеться щоденний моніторинг відвідування із зазначенням причини відсутності дитини.

Головний лікар „Центру   первинної медико-санітарної допомоги”  Мукачівського району  Вікторія Лані проінформувала комісію про заходи, які приймаються по Мукачівському району для запобігання захворюваності на кір. Також у районі здійснюється щеплення дітей, відповідно до календаря щеплень. Вікторія Юріївна зазначила, що 31 січня район отримав 740 доз вакцин від кору.

Зважаючи на епідемічну ситуацію щодо захворюваності на кір, районна комісія з ТЕБ та НС прийняла рішення:

1. Призупинити навчально-виховний процес у дітей 10-го класу  ЗОШ I-III ст.. с.Бобовище на 21 день з 1 лютого 2018 року.

2. При реєстрації повторних випадків у інших класах школи призупинити навчально-виховний процес у всіх класах ЗОШ I-III ст.. с.Бобовище.

3. При реєстрації випадків захворюваності на кір у навчально-виховних закладах району призупинити навчально-виховний процес якщо в одному класі (групі) тоді у одному класі (групі),  якщо у різних класах або групах, тоді по всьому закладі.

4. Забезпечити щоденний моніторинг відвідання шкільних та дошкільних закладів, закладів культури,

5. При  введені обмежувальних заходів заборонити кабінетну систему навчання, посилити санітарно - гігієнічний і дезрежим.

6. Обмежити, а при  введені обмежувальних заходів заборонити проведення масових заходів

Також рішенням районної комісії з ТЕБ та НС затверджено відповідні заходи до виконання відділом охорони здоров’я Мукачівської РДА, Мукачівським міськрайонною філією ДУ «ЗОЛЦМОЗ України»

Новини

Всі новини >>