Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.02.18 | 14:25

Жуково: виїзний прийом громадян здійснив очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

Черговий виїзний прийом громадян очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів у селі Жуково.

Загальнозначиму проблематику населеного пункту озвучив голова села Володимир Москаль спільно з представниками депутатського корпусу. Відтак, як зауважив Володимир Іванович, потребує очистки русла місцева річка Полуй. Водойма на балансі Мукачівського МУВГ, але за неналежного нагляду під час дощів або танення снігу, існує ризик підтоплення дворогосподарств та сільгоспугідь.

Також турбує мешканців села стан головної вулиці. Дорога місцевого значення потребує ремонту.

Сільрада зі свого невеликого бюджету, а це всього 160 тис. грн.., не в змозі профінансувати поточні потреби населеного пункту. Відтак, обговорили ще й можливості залучення додаткового фінансування у вигляді інвестиційних проектів та податків від підприємницької діяльності.

Сергій Володимирович зупинився на реформі, що стосується обслуговування доріг. На початку поточного року дороги обласного та районного значення переходять на баланс відповідних адміністрацій, поступово формується та передається на місця й дорожній фонд.

Сергій Володимирович висловив сподівання, що в розрізі реформ щодо утримання та ремонтів дорожньої інфраструктури, буде знайдено шляхи, що допоможуть органам місцевого самоврядування з ремонтом автошляхів місцевого значення.

Голова Мукачівської РДА оглянув бюджетні заклади та поспілкувався з їхніми працівниками. У будівлі сільради, яка, до слова, збудована на початку сорокових років минулого століття, розташовані й бібліотека та сільський клуб.

В обох установах проблем вистачає: наявна система пічного опалення не прогріває приміщення в достатній мірі, не вистачає твердого інвентарю, потребує ремонту приміщення клубу.

До керівника району звернулася й завідувач дитячим садком, яка зауважила на необхідності заміни пральної машини, наявне обладнання вже застаріле та не витримує навантаження.

«Для такої кількості проблем, які є в бюджетних закладах, особливо в галузі культури, можливості районного та місцевих бюджетів є недостатніми, тому доводиться шукати альтернативні шляхи вирішення проблем, - зазначає Сергій Володимирович, - Мукачівщина має позитивну практику співпраці з благодійними фондами, яку продовжимо і в поточному році. Це – один з шляхів реального ви рішення проблемних питань».

Громадяни зверталися до очільника району з традицій вже питань соціального характеру, як от: допомога для оздоровлення, лікування, отримання державних соціальних виплат та субсидій.

Новини

Всі новини >>