Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

09.02.18 | 15:31

Станово: місцева річка, вимиваючи береги, загрожує підтопленням

 Річка Бабичівка, яка бере свій початок в однойменному селі на Мукачівщині, протікає через село Станово та створює громаді ряд проблем.

Стрімкий потічок, який під час дощів перетворюється на швидкоплинну річку, вимиває лінію берега, поступово «відбираючи» територію подвір’я дитячого садка, розташованого поруч. Окрім того, річка загрожує вилитися та підтопити будівлю та подвір’я ДНЗ, На цій проблемі акцентував голова села Станово Іван Йовбак, який інформував голову Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Керівник району оглянув територію, по якій протікає річка Бабичівка та поспілкувався з вихователями ДНЗ. Працівники освітньої установи кажуть, що з острахом чекають  на дощі або танення снігу, адже вода впевнено відвойовує площу подвір’я та скоро може задати більш серйозних проблем.

На одній з вулиць села річка регулярно виливає, руйнуючи дорожнє полотно та підтоплюючи дворогосподарства.

«Річка потребує очистки та поглиблення русла, в окремих ділянках – корекції напрямку, - коментує очільник  району Сергій Гайдай, - буду шукати кошти, щоб провести ці роботи. Адже мова йде про безпеку вихованців ДНЗ та запобігання підтоплень дворів місцевих мешканців».

  

Новини

Всі новини >>