Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

09.02.18 | 15:34

Нарада з питань ідентифікації та реєстрації тварин відбулася у Мукачівській РДА

Сьогодні, 09 лютого, під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, відбулася робоча нарада з питань проведення ідентифікації та реєстрації тварин.

Нарада відбулася за участі: начальника управління агропромислового розвитку Іллі Йовбака, начальника Управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василя Туряниці, начальник Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Михайла Молнара.

Організаційні   і   правові   засади ідентифікації та реєстрації тварин визначено у Законі України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин».

Відповідно до Закону,  ідентифікація   -   процес   ототожнення   тварини  шляхом  присвоєння їй ідентифікаційного номера з використанням візуальних, електронних  та  змішаних  засобів  залежно  від  виду  тварини  з подальшим внесенням ідентифікаційного номера до Єдиного державного реєстру тварин.

На Закарпатті ідентифікацію та реєстрацію тварин здійснює Закарпатська філія ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин», яку очолює Юрій Бубряк.

За даними, які подали селищні та сільські ради, в районі налічується:

ВРХ – 5693

Поголів’я свиней – 15 359

Кози – 1625

Коні – 564

Власниками цих тварин є населення.

На нараді обговорили продовження роботи щодо приведення до відповідності фактичної наявності ВРХ та ДРХ, як в населення, так і в фермерських господарствах.

По підсумках наради Андрієм Данканичем дано доручення по відпрацюванню порядку та алгоритму дій щодо подальшої роботи над проведенням ідентифікації тварин. Спільно з АПР працюватимуть відповідні служби та органи місцевого самоврядування.

Наступна робоча зустріч запланована на найближчий понеділок, у нараді візьме участь керівник Закарпатської філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин»  Юрій Бубряк.

Новини

Всі новини >>