Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

13.02.18 | 09:37

Соціальну допомогу та субсидію на ЖКП за особливих обставин у Мукачівській РДА призначали комісійно

Вчора, 12 лютого, у Мукачівській РДА відбулося засідання комісії з питань розгляду призначення державних соціальних допомог та субсидії на житлово-комунальні послуги за особливих обставин.

Голова комісії – перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови комісії – начальник УПСЗН Олександр Немйо, секретар – Надія Татаринович – головний спеціаліст відділу ДСД УПСЗН.

Комісія розглянула 100 справ та по кожній з них прийняла рішення. Відтак, соціальну допомогу призначили малозабезпеченим родинам, які опинилися у скрутному становищі, субсидію на житлового комунальні послуги будуть отримувати родини, які винаймають житло або які не є власником будівлі.

Відзначимо, комісія приймала рішення, керуючись чинним законодавством, зокрема,  Постановою КМУ № 752 від 23.09.2015р. «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива». Всі матеріали були вивчені з урахуванням особливих обставин, що виникали у заявників.