Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

13.02.18 | 09:39

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян

Черговий прийом громадян провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Цього разу очільник району спілкувався з мешканцями Мукачівщини в адмінбудівлі адміністрації.

До керівника району звернулися мешканці сіл В.Лучки, Страбичова, Ракошина, Завидова, та інших. Питання також були різноплановими, зокрема: про порядок отримання субсидій, матеріальну допомогу, межові суперечки. Також мали місце повторні звернення. Це питання, яке знаходиться на виконанні в одної зі служб району, а для його вирішення спеціалісти працюють в технічній частині. Про хід вирішення питання очільник району розповів заявникам.

Мешканці Страбичова піднімали питання щодо пасажирських перевезень, висловлюючи побажання щодо коригування графіку, дотримання часових рамок здійснення рейсів, а також підвищення якості надання цих послуг підприємцем-перевізником.

Відзначимо, що першим заступником голови Мукачівської РДА Андрієм Данканичем проводяться періодичні робочі наради з розгляду скарг та пропозицій мешканців району щодо здійснення пасажирських перевезень.

«Не всі питання вдається вирішити одразу, - зазначає голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - але кожне звернення буде опрацьовано, скарги по громадському транспорту – розглянуті за участю перевізників, в окремих випадках створюються тимчасові робочі комісії з обстеженням спірних об’єктів на місці. Головне – це врахувати та захистити інтереси мешканців району,  дотримуючись чинного законодавства».