Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

22.02.18 | 10:34

Сьогодні, 22 лютого, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян з особистих питань. Згідно графіку виїзних прийомів, сьогоднішня зустріч відбулася в селі Іваніці. До Івановецької сільради відносяться села Іванівці, Клячаново, Старе Давидково .

Мешканці сіл зверталися до керівника району кожен зі своєю проблемою, проте не забували й про питання, актуальні для всієї громади.

Відтак, багато питань стосувалося порядку оформлення субсидій, отримання матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію в післяопераційних періодах.

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай роз’яснив порядок розподілу коштів з районного бюджету в рамках програми «Турбота».  Проте, як наголосив Сергій Володимирович, звертатися громадяни можуть лише після того, як дану програму затвердять депутати райради на найближчій сесії. Відповідно до порядку розподілу  коштів, суму допомоги визначає районний депутат відповідного округу, зваживши на обставини заявника.

До керівника району звернулися представники освітніх закладів: Клячанівської та Івановецької шкіл, які акцентували на необхідності побудови спортивних та актових залів.

«Для реалізації проектів з будівництва є різні джерела фінансування, - пояснив керівник району, - те, що непосильно для районного бюджету, може бути профінансовано з державного. Так, Мукачівщина має ряд результативних напрацювань щодо проектів, профінансованих за кошт Державного фонду регіонального розвитку,  постійно працюємо і над пошуком грантових джерел фінансування».

То ж, керівник району зазначив, що першим кроком в реалізації таких масштабних проектів має бути виготовлення проектно-кошторисної документації, яке може взяти на себе сільська рада. В подальшому проекти будуть подані на розгляд державних та неурядових фондів.

З більшості питань керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай надав роз’яснення,  всі заяви будуть опрацьовані, відповідно до чинного законодавства.