Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

23.02.18 | 16:10

Мукачівщина отримає понад 2,5 мільйонів гривень для ліквідації наслідків грудневого паводку

Аварійно-відновлювальні роботи на загальну суму 2 590 571 тис. грн..  будуть проведені на трьох об’єктах Мукачівського району. Кошти виділять з резервного фонду державного бюджету, їх призначення – це відшкодування на ліквідацію наслідків паводку в грудні 2017 року. Вартість та перелік робіт по області оцінені Кабінетом Міністрів Україні, відповідно до експертного висновку Мінрегіонбуду.

Відтак, на Мукачівщині будуть виконані:

Аварійно-відновлювальні роботи мосту через річку Визниця, с. Кльочки В.Визницької сільської ради, вартість робіт   складає 1 513,314 грн.

Аварійно-відновлювальні роботи штучної споруди (містка) на ділянці дороги місцевого значення Кольчино-Пузняківці, вартість робіт - 619.857 грн.

Аварійно-відновлювальні роботи по відновленню водовипуску на річці Стара, Зняцівської сільської ради (ремонт шлюзів), вартість робіт 457,300 грн.

«Дуже важливо, що нам вдалося захистити дані проекти, - зазначає очільник району Сергій Гайдай, - адже кожен об’єкт має вагоме значення для громад та стратегічне для району.  Ці проблеми далеко не нові, але грудневий паводок показав, наскільки невідкладним є їх вирішення».

Так, міст в селі Кльочки з’єднує населений пункт з В.Визницею, забезпечує автомобільне та пішохідне сполучення.

Аварійні та застарілі шлюзи на дамбі річки Стара не забезпечують водовипуск, що призводить до періодичних підтоплень сільгоспугідь, дворогосподарств. У грудні минулого року річка Стара підтопила не лише сільгоспугіддя, а й «підійшла» впритул до траси міжнародного значення Київ-Чоп. Лише дії працівників водного господарства та рятувальників Мукачівського МРВ УДНСН не дозволили воді залити дорожнє полотно та паралізувати рух транспорту на трасі.

Надзвичайно важливим є відновлення містку на дорозі Кольчино-Пузняківці. Водовідвідна споруда не справляється з кількістю води, що стікає з навколишніх гір. Відтак, вода підтоплює дворогосподарства мешканців села В.Визниця та виливається на дорожнє полотно.

Зазначмо, на даному автошляху будуть проведені ремонті роботи в рамках проектів так званого митного експерименту. Нагадаємо, загальна вартість ремонту дороги Кольчино-Пузняківці становить майже 47 мільйонів грн., на 9 мільйонів гривень роботи вже виконано. У поточному році ремонтні роботи  стратегічної для району дороги будуть продовжені, тому так важливо усунути причини, що можуть спричиняти виливу води на дорожнє полотно. Адже відомо, що вода на дорозі – одна з причин  її руйнування.

Новини

Всі новини >>