Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

27.02.18 | 15:36

Про якість питної води в бюджетних установах говорили в Мукачівській РДА

Питна вода – це природна вода, яку людина може пити сирою. За твердженням ВООЗ здоров’я більш як 80 відсотків хвороб, які має людина, пов’язані із якістю води, яку вона п’є.

Про якість питної води та дотримання санітарного законодавства в бюджетних установах говорили на нараді під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича.

У нараді взяли участь представники управління освіти, молодій й спорту, Центр первинної медико-санітарної допомоги  району.

На дотриманні санітарних норм,контролю за якістю води, відповідно до чинного законодавства, акцентував Анатолій Мокрицький – начальниквідділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Мукачівського районного управління Держпродспоживслужби.

Відтак, на черзі плановий забір води в закладах охорони здоров’я, освіти щодо її показників якості.

Зазначалося, що фахівцями Мукачівського районного управління Держпродспоживслужби та Мукачівською міськрайонною філією ДУ «ЗОЛЦ МОЗУ» проводився позаплановий забір води в колодязях загального користування тих населених пунктів, які було підтоплено паводковими водами в грудні 2017 року. Паралельно проводилося знезараження колодязів.

По підсумках наради, першим заступником голови Мукачівської РДА Андрієм Данканичем дано доручення та рекомендації органам місцевого самоврядування щодо проведення переобліку, планових очисток колодязів загального користування.

Після проведення аналізу питної води в бюджетних закладах, проведуть повторну нараду з даного питання.

Новини

Всі новини >>