Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

28.02.18 | 17:04

Робоча поїздка до с. Н.Давидково

Перспектива ремонту дороги, потреби освітніх закладів, - такою була концепція робочої поїздки голови Мукачівської РДА Сергій Гайдая до с. Н.Давидково.

Найбільш нагальною проблемою для всієї громади села є стан дороги Мукачево-Н.Давидково. Автошлях районного значення, протяжністю 7.7 кілометрів, не знав ремонту вже давно. І більша його частина знаходиться в аварійному стані. На ділянці близько 5 кілометрів потрібен капітальний ремонт дорожнього полотна.

Про перспективу здійснення ремонту дороги в поточному році говорили під час зустрічі з керівником інвестиційного підприємства ДП «ТУП Україна» німецької фірми «ТУП  Г.М.Б.Х» Євгенієм Грабовчаком. Для підприємства, що є одним з бюджетоутворюючих району, - також важливі питання розвитку інфраструктури села.

Спільно з головою села Євгеном Качуром, очільник району обговорив можливості щодо здійснення ремонту. Як пояснив керівник адміністрації, в 2018 році дороги районного значення перейшли на баланс Мукачівської РДА. Відтак, з’явилася  можливість самостійно визначати пріоритети та повністю контролювати раціональність використання бюджетних коштів.

Дорогу Мукачево-Н.Давидково планують відремонтувати за рахунок коштів дорожнього фонду, що передбачені для Мукачівського району.

Є власні плани на ремонт комунальних доріг і в голови села Євгена Качура та депутатського корпусу Н.Давидкова. В поточному році за кошт місцевого бюджету планують відремонтувати три сільські вулиці, загальною протяжністю майже 1 кілометр.

Також в рамках робочої поїздки керівник адміністрації відвідав освітні заклади: школу та садочок.

На проблемах школи акцентував голова села Євген Качур та в.о. директора Василь Хайнас. Так, в освітньому закладі функціонують лише зовнішні санвузли. У будівлі, яка колись була дитячим садочком, є система санвузлів, але вона вже більше 10-ти років не працює. Приміщення законсервовані, каналізаційна система потребує капітального ремонту.

Сергій Володимирович поспілкувався з представниками батьківського комітету та пояснив:

«Проблема не нова, але вона буде вирішена найближчим часом, - зазначив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - за моїм дорученням фахівцями вже здійснено попередні розрахунки вартості робіт. Наступний крок – це виділення фінансування, яке повинні затвердити депутати Мукачівської райради».

Зазначимо, найближча та перша в цьому році сесія Мукачівської райради відбудеться 15 березня 2018 року.

У садочку, який відвідують 130 дітей, є проблема з переносом котельні в інше приміщення, а також стоїть питання заміни вікон на енергозберігаючі, потрібен і ремонт фасаду приміщення.

Як зазначив керівник району, у вирішенні даного питання він буде працювати над пошуками альтернативних джерел фінансування.

«Стан доріг, потреби закладів освіти, медицини, культури, - це найважливіші складові для життя кожної громади, - зазначив Сергій Володимирович, - тому так важливо вирішувати такі проблеми, дослухатися до потреб громадян».

Новини

Всі новини >>