Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

01.03.18 | 16:32

Лавки: виїзний прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

Сьогодні, 01 березня, керівник Мукачівської РДА провів виїзний прийом громадян у селі Лавки. Основною проблемою для громади залишається стан дороги Мукачево-Лавки. Автодорога районного значення потребує  капітального ремонту, якого тут не було вже багато років.

Дане питання озвучували депутати сільради та голова села Іван Хайнас, який зазначив, що за на окремі ділянки дороги вже наявна проектно-кошторисна документація.

Керівник району пояснив, що в поточному році район очікує кошти дорожнього фонду, які спрямують на ремонти шляхів та зазначив, що дорога Мукачево-Лавки – в переліку пріоритетних, іншими словами – тих ділянок, які знаходяться у найбільш зруйнованому стані.

«Я по максимуму використовую всі можливі джерела фінансування, щоб покращити стан дорожньої інфраструктури району, - зазначив Сергій Володимирович, - є результативні напрацювання у залученні коштів з ДФРР, «митного експерименту» , резервного фонду державного бюджету. До цього переліку додається дорожній фонд. Звісно, наявні суми не  вирішать проблему на всій протяжності доріг районного та обласного значення, а це – 335 кілометрів, - але поступово найкритичніші проблеми буде вирішено».

Також громадяни села зверталися до керівника Мукачівської РДА з рядом питань, як от: матеріальна допомога на придбання ліків, реабілітацію в післяопераційний період, допомога одинокій пенсіонерці.

Керівник району апелював до районної програми «Турбота», яку депутати затвердять на найближчій сесії райради 15 березня. В раках програми, мешканці району мають право на матеріальну допомогу за кошт районного бюджету.

Вислухав керівник адміністрації й освітян: директор школи зазначала на необхідності ремонту даху навчального закладу, керівник ДНЗ – на нестачі меблів для укомплектування ще однієї групи. Потреба в цьому існує, приміщення ДНЗ – дозволяє.

Сергій Володимирович роз’яснив бачення як вирішити ці проблеми найближчим часом, зауваживши, що апелюватиме до благодійних фондів, з якими співпрацює, зокрема, щодо проблем дитсадку.

Новини

Всі новини >>