Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

01.03.18 | 16:34

Сьогодні, 01 березня, у Мукачівській РДА відбулася нарада з питань обліку та облаштування автобусних зупинок та узгодження графіків руху.

Провів нараду перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Участь у нараді також взяли голови сільських рад, а саме: Завидівської – в.о. голови Ірин Роман, Залужанської – Василь Симочко, Зубівської – Ганна Сабов, Станівської – Іван Йовбак, Яблунівської – Віра Мочан. 

Інформували: Іван Лендєл – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури та  представник ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Степан Хайнас.

Як зазначив Андрій Андрійович, такі наради будуть проведені за участю всіх селищних та сільських голів району та мають на меті впорядкування всіх питань, пов’язаних з пасажирськими перевезеннями, зокрема, щодо обліку та узаконення автобусних зупинок, встановлення нових дорожніх знаків ( за необхідності), врегулювання графіків руху автобусів.

Зазначимо, обговоренню даних питань передувала клопітка робота щодо обстеження всіх зупинок громадського транспорту та дорожньої інфраструктури населених пунктів району.

На виконання доручення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, обстеження проводилися комісійно із залученням спеціалістів відповідних служб та відомств.

Під час наради Іван Йосипович Лендєл зачитав присутнім керівникам органів місцевого самоврядування інформацію, відтворену в Актах обстеження. Кожен з сільських голів висловив власні зауваження та пропозиції щодо впорядкування існуючих та встановлення нових зупинок.

Також обговорили графіки руху маршрутних автобусів, адже певні з них потребують корекції, відповідно до побажань громадян, які озвучували голови сільських рад.