Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.03.18 | 11:33

В Лалові збудують водопровід, а в Баркасові – сучасну твердопаливну котельню: Мукачівщина отримає фінансування трьох проектів з ДФРР

В Лалові збудують водопровід, а в Баркасові – сучасну твердопаливну котельню: Мукачівщина отримає фінансування трьох проектів з ДФРР

dfrr18.jpgМукачівський район отримає фінансування трьох важливих інфраструктурних проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Проекти Мукачівського району затверджені на засіданні Міжвідомчої комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок ДФРР, що відбулася днями під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Про це повідомляє голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

«Три надзвичайно важливі проекти вдасться реалізувати в 2018 році за кошти ДФРР. Перш за все, нарешті буде вирішено проблему водопостачання в селі Лалово, Баркасівську школу переведено на альтернативне опалення, а в смт. Чинадієві здійснено берегоукріплення річки Синявка».

Відтак, на будівництво так необхідного селу Лалово водопроводу проектом передбачено 2581.268 тис. грн.. Село, розрахункове середньодобове водоспоживання якого становить 97 м.куб, забезпечується питною водою із шахтних та трубчатих колодязів, якість води в колодязях низька. А в посушливий період колодязі висихають, створюючи гостру нестачу питної води.

Схемою водопостачання даного проекту передбачене використання діючої свердловини №1 і улаштування нової свердловини №2 з будівництвом на них насосних станцій першого підйому, влаштування установок знезараження води (бактерицидними лампами), будівництво напірних водопроводів та резервуарів чистої води.

 

Проектом реконструкції котельні Баркасівської ЗОШ передбачено влаштування твердопаливної котельні модульного типу з підключенням в існуючу систему теплопостачання в приміщенні існуючої газової котельні. В суміжному приміщенні встановлюються два твердопаливні водогрійні котли типу "B-Steel" виробництва "Bence-Steel Kft" (Угорщина) тепловою потужністю 100 кВт кожний. Котли працюють на дровах та відходах деревини з ручною загрузкою палива. 

Метою та завданням даного проекту є скорочення споживання природного газу та перехід на альтернативні види палива, вартість проекту 797.616 тис. грн..

Також Мукачівщина отримає кошти для берегоукріплення по р.Синявка в смт.Чинадієво по вул. Локоти Мукачівського району ( в рамках реалізації проекту "Реконструкція мостового переходу через р. Синявку в смт. Чинадійово по вул. Локоти Мукачівського району"), вартість проекту 852.592 тис.грн.

Загальна сума оцінених проектів – 4231.476 тис. грн..

Новини

Всі новини >>