Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

05.03.18 | 11:36

Організаційно-планову нараду провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

Сьогодні, 05 березня, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергія Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Керівник Мукачівської РДА розпочав нараду з питання захисту цільових бюджетних програм під час профільних депутатських комісій. Зазначимо, перше в цьому році сесія районної ради відбудеться 15 березня. Депутати мають намір затвердити ряд районних програм, які підготували та подали на розгляд структурні підрозділи, управління та відділи РДА, як основні розпорядники бюджетних коштів.

Інна Бисага – начальник фіну правління РДА акцентувала всім присутнім на програмно-цільовому методі, звітності щодо виконання програм, досягнення результативності.

Також розглянули ряд інших питань, зокрема, щодо підсипки доріг у населених пунктах зі статусом гірських. По даному питанню доповіла в.о. начальника філії ДП «Мукачівський райавтодор» Галина Микита.

З керівникам ТОВ «АВЕ Мукачево» Володимиром Кабай обговорили можливість становлення 5-тонних сміттєвих контейнерів в ряді населених пунктів, де проїзд спецтранспорту для вивозу ТПВ обмежений вузькою під’їзною дорогою або ландшафтними особливостями.

Василь Головчанський –завідувач сектору з питань цивільного захисту інформував присутніх про  підготовку до провелення командно-штабних навчань з органми управління та силами цивільного захисту.

Василь Туряниця – начальник управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі зазначив, що продовжується моніторинг та вживаються превентивні заходи щодо запобігання поширення вірусу АЧС та сказу.

Вікторія Ланіповідомила про надходження до мед закладів району вакцин проти кору, паротиту та краснухи та туберкуліну. Відтак, медики району продовжують вакцинувати дітей,відповідно до календаря щеплень.

Головою Мукачівської РДАСергієм Гайдаєм було надано відповідні вказівки та доручення щодо вирішення питань, актуальних для мешканців району.

Новини

Всі новини >>