Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.03.18 | 11:46

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з підзвітними підрозділами

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з підзвітними підрозділами

Участь нараді  взяли:Олександр Немйо – начальник управління соцзахисту, Ігор Яворський – начал ник управління економічного розвитку й торгівлі, Вікторія Лані – головний лікар ЦПМСД,  Ілля Йовбак – начальник управління  АПР, Віктор Кабацій – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури, Оксана Кабацій – керівник ЦНАП, Марія Мартин – державний реєстратор, Василь Головчанський – завідувач сектору з питань цивільного захисту.

Під час наради кожен з керівник відповідних напрямків роботи зупинявся на поточних та проблемних питаннях, підготовці до захисту цільових програм, інших планових заходів. Так, зокрема, Василь Головчанський детально інформував про підготовку до проведення в районі командно-штабних навчань. З учасниками навчань Андрій Андрійович проведе додаткову нараду.

Вікторія Лані зупинялася на питаннях профілактики захворюваності на ГРВІ, грип та кір, зазначивши, що в закладах охорони здоров’я  проводять вакцинацію діткам, відповідно до календарю щеплень.

Олександр Немйо інформував про стан обрахування субсидій на житлово-комунальні послуги, інших соціальних виплат.

По підсумках наради А.Данканичем дано ряд доручень щодо роботи кожного з підзвітних підрозділів.

Новини

Всі новини >>