Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.03.18 | 09:19

У Мукачівській РДА продовжили роботу над питанням впорядкування автобусних зупинок

Друга за черговістю тематична нарада з питань обліку та облаштування автобусних зупинок та узгодження графіків руху.

Провів нараду перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Участь у нараді також взяли голови та представники сільських рад, а саме: Лавки,Лалово, Макарьово, Пістрялово.

Інформували: Іван Лендєл – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури та  директор ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень”Георгій Горват.

Як зазначив Андрій Андрійович, такі наради будуть проведені за участю всіх селищних та сільських голів району та мають на меті впорядкування всіх питань, пов’язаних з пасажирськими перевезеннями, зокрема, щодо обліку та узаконення автобусних зупинок, встановлення нових дорожніх знаків ( за необхідності), врегулювання графіків руху автобусів.

Зазначимо, обговоренню даних питань передувала клопітка робота щодо обстеження всіх зупинок громадського транспорту та дорожньої інфраструктури населених пунктів району.

На виконання доручення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, обстеження проводилися комісійно із залученням спеціалістів відповідних служб та відомств.

Під час наради багато уваги приділили обговоренню питань щодо встановлення додаткових зупинок на місці стихійних, якщо локація відповідає технічним вимогам. На нормах чинного законодавства в сфері пасажирських перевезень акцентував директор ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Георгій Горват.

Кожен з сільських голів та представників сільрад висловив власні зауваження та пропозиції щодо впорядкування існуючих та встановлення нових зупинок.

Цикл нарад з даного питання буде продовжено за участю керівників органів місцевого самоврядування.

Новини

Всі новини >>