Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

07.03.18 | 09:20

На Мукачівщині відпрацюють надзвичайну ситуацію

У Мукачівському районі відбудуться командно-штабні навчання за участю спеціалізованих служб та сил цивільного захисту.

Організаційну нараду з даного питання провів сьогодні, 06 березня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, які, у випадку виникнення НС, керують спеціалізованими службами, відповідно до напрямку діяльності.

Навчання відбудуться спільно з МРВ УДСНС України в Закарпатській області, правоохоронними органами.

Під час наради детально обговорили попередній сценарій виникнення надзвичайної ситуації, який пов'язаний з підтопленням дворогосподарств та виливом води на дорожнє полотно. Кожен з керівник спеціалізованої служби відпрацює чіткий алгоритм дій у повній координації з іншими службами та комісією з ТЕБ та НС. Зазначимо, комісію з ТЕБ та НС очолює голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, а евакуацію координуватиме комісія, на якій головує перший заступник керівника Мукачівської РДА Андрій Данканич.

«Відтворення надзвичайної ситуації у навчальному зрізі відбувається в умовах, максимально наближених до реальних, - зазначає Андрій Андрійович, - це дає можливість всім службам набути дієвого досвіду,щоб у реальному житті, якщо виникне така необхідність, - діяти чітко, гарантуючи безпеку, охорону життя  громадянам».

Робоча група проведе ще одну нараду, на якій всі спеціалізовані служби представлять комплект документації, що регламентує порядок проведення командно-штабних навчань.

Новини

Всі новини >>