Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

14.03.18 | 17:02

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян

Прийом громадян з особистих питань провів сьогодні, 13 березня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Більшість питань, з якими громадяни зверталися до керівника району стосувалися соціального блоку. Йшлося, зокрема, про виділення допомоги на лікування та проведення дорого вартісної операції по заміні суглобів.

Сергій Володимирович зазначив, що мешканці району можуть розраховувати на районну програму «Турбота», відповідно до якої суму матеріальної допомоги визначає районний депутат, керуючись обставинами заявника. Розподіл коштів з районного бюджету здійснюється по округам, відповідно до кількості мешканців. У випадку, якщо в окрузі немає депутата районної ради, питання про надання матеріальної допомоги вивчає спеціальна депутатська комісія.

Але, як зазначив керівник району, районна програма ще не затверджена депутатами. Прийняття програми очікується під час найближчої сесії, що відбудеться 15 березня.

Також на прийом до голови адміністрації прийшли мешканці села Шенборн, які піднімали питання, що турбують всю громаду. Насамперед, йшлося про ремонт дороги Мукачево-Шенборн-Нижній Коропець. Автошлях знаходиться у поганому стані, капітального ремонту не проводили десятиліттями.

Голова Мукачівської РДА акцентував на змінах в обслуговування доріг. Так, дороги обласного та районного значення перейшли на баланс відповідних державних адміністрацій. В поточному році на обслуговування та ремонт доріг буде виділено 50% від загального обслуговування дорожнього фонду.

Що стосується вищезгаданої дороги, то спочатку потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію та здійснити відповідні експертні оцінки. Кошти для цього закладені у програмі, фінансування якої повинна затвердити районна рада.

Відтак, всі питання, озвучені мешканцями району під час прийому головою Мукачівської РДА С.Гадаєм, роз’яснено, окремі взято на контроль до виконання.

Новини

Всі новини >>