Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

30.03.18 | 15:18

Нараду з інспекторами ВОС провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич

Сьогодні, 30 березня, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з працівниками селищ та сіл району, які відповідають за ведення військового обліку призовників (інспектори ВОС).

На робочу зі струч були запрошені інспектори ВОС тих органів місцевого самоврядування, в яких  дана ділянка роботи потребує покращення, зокрема: с. Брестів, с.В.Визниця, с. Бистриця, с. В.Лучки, с. Жуково, с. Завидово, с. Ключарки, с. Копинівці, с. Кольчино, с. Н.Давидково, с. Пістрялово, с. Пузняківці, с. Станово, с. Яблунево.

Було розглянуто такі питання: про організацію та ведення військового обліку призовників, про порядок роботи комісії по перевірці стану військового обліку призовників. Також були обговорені Закони України ”Про  військовий обов’язок та військову службу”, ”Про оборону України”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 ”Про затвердження положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом ”, постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921” Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних ”.

У ході робочої зустрічі перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич додатково  наголосив інспекторам ВОС про необхідність проведення широкої роз’яснювальної роботи серед молоді призовного віку, адже Уряд забезпечив систему матеріального заохочення для солдатів строкової служби, яка включає і збереження робочого місця, і  відповідні нарахування.

Зазначимо, нарада відбулася у приміщенні Мукачівського ОМВК, адже наразі працює ще й призовна комісія. Андрій Андрійович, як голова призовної комісії, взяв участь у її засіданні, поспілкувався з юнаками, які мають можливість стати професійними військовими та бути прикладом для інших.